By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

PYTANIA ????? QUESTIONS????

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 PYTANIA ????? QUESTIONS???? on Wto Gru 08, 2009 1:05 am

deejay2003

Admin
Admin
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie twórczości(i nie tylko) N.E.Xa tu jest odpowiednie miejsce.
If you got any questions for N.E.X , here is a right place 2 do it...

Ostatnio zmieniony przez deejay2003 dnia Czw Cze 10, 2010 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz

http://musicon.eu

2 Re: PYTANIA ????? QUESTIONS???? on Pon Gru 14, 2009 12:01 am

deejay2003

Admin
Admin
Pierwsze pytanie wypłynie od deejay'a Smile
Jak to jest z twoją twórczością, bo dawno nie słyszałem twoich kawalin, jedynie chyba to co znalazłem na strefie wp. Pracujesz nad czymś nowym ? Jeśli tak to czy jest szansa na jakieś demko jeszcze w tym roku ? pzdr

3 Re: PYTANIA ????? QUESTIONS???? on Pon Gru 14, 2009 12:28 pm

N.E.X.

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Ostatni kawałek powstał niecałe 2 miesiące temu Wink. Od tego czasu zajmuje się kilkoma projektami. Współpracowałem nawet z pewną wokalistką, ale nie podjęła się zadania i zrezygnowała w ostatniej chwili, gdyż nie miała czasu na realizacje (ledwo raz na tydzień chwila wolnego) - jeden projekt jak na razie został przerwany, a zajął dużo czasu (dopracowanie szczegółów)...

Co nie znaczy, że brakuje typowych instrumentali Wink. W tej chwili równolegle składam 4 projekty electro, w tym co najmniej jeden przy użyciu vocodera a la Daft Punk co mi zajmuje najwięcej czasu - dzisiaj kurier wpadł ze sprzętem, zacznę testować Wink.

Nie ukrywam, że trochę wolno mi idzie, bo dochodzą do tego różne sprawy prywatne, ale wolę skończyć porządnie 2 kawałki w ciągu miesiąca niż puszczać w eter coś niedopracowanego co parę dni Razz. Myślę, że jeszcze w tym roku skończę któryś z kawałków. W końcu jest jeszcze 2,5 tygodnia Wink.

Pozdr.

4 Re: PYTANIA ????? QUESTIONS???? on Sro Gru 16, 2009 11:48 pm

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
No to super Smile ...
Teraz pytanko od nilayi :
Czy będziesz tworzył tylko muzyke electro, electro/freestyle , czy może masz też zamiar robić również coś dla tańczących bboys/bgirls? Wink (moze jakis breakbeat:D)

5 Re: PYTANIA ????? QUESTIONS???? on Czw Gru 17, 2009 12:25 am

N.E.X.

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Dla tańczących to coś z pogranicza muzyki do breakdance'u Smile. Breakbeat to bardzo szerokie pojęcie. Najogólniej to muzyka opierająca się na perkusji z łamanymi beatami Smile. Tak więc możemy zaliczyć do tej kategorii np. Fatboy Slima, Prodigy, Fluke itp. i w tym pograniczu siedzę najbardziej, ale te aktualne kawałki wystawiam tylko na BF jak na razie.

Jako bonus kawałek z przed roku: NeXIcE - Distant World (Dzisiaj już mi nie podchodzi, jedynie motyw 2:00 ujdzie. Nuta sklejona na starym poczciwym trackerze xD)

Jeżeli chodzi o breakdance to nie próbowałem w tym swoich sił Smile. Kiedyś to kto wie...

Ostatnio nic skończyć nie mogę, ciągle coś w tym przeszkadza...

6 Re: PYTANIA ????? QUESTIONS???? on Czw Cze 10, 2010 11:08 am

deejay2003

Admin
Admin
Czy obecnie pracujesz nad czymś nowym i czy są szanse na usłyszenie typowego EF w najbliższym czasie ? peace

7 Re: PYTANIA ????? QUESTIONS???? on Czw Cze 10, 2010 2:47 pm

N.E.X.

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Tak, przysiadłem (w końcu) po roku lenistwa Razz. Jak widać w międzyczasie błądziłem gdzie się dało, ale nic z tego nie wynikło. Mam do skończenia jeszcze remix na konkurs no i jakiś break glitch, remix dla znajomego, a tak to siedzę od kilku dni nad EF. Teraz na 99% coś wyjdzie nowego Razz. Pozdr.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]