By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

Witam

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Witam on Pon Sty 11, 2010 8:09 pm

Farlang

Witam ponownie wszystkich maniaków breakdance ,funk electro itp.
Na imię mam Michał (ksywa Farlang)...byłem członkiem starego musiconu ale robota , studia i duzo innych pierdół nie pozwoliły mi na częste zaglądanie na najlepsze forum o tej tematyce nikt mnie pewnie nie pamieta bo nie udzielałem sie az tak bardzo ,ale ja pamietam starą ekipe (w tym sieno ktory jesli dobrze pamietam zapodał zbiór breakowych utworków camyea powodując u mnie electro śpiączke )...Widze ze dział promujący artystów poszerzył sie o kilka pseudonimów, piona dla ludzi którzy ich werbowali postaram sie udzielac na forum i jak cos ciekawego wpadnie mi w łapy to uploaduje...
To by było na tyle jeszcze raz wszystkich pozdrawiam

PS...do deejay2003...jeszcze 9 postów i bede mogł sciągac (prosze nie dawaj mi bana za to ) żartuje pozdro....

2 Re: Witam on Pon Sty 11, 2010 10:42 pm

Vienio

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Ano witamy Smile
Nie jestem ze starego składu więc mnie nie znasz tak jak ja nie znam Ciebie, ale fajno, że ludzi przybywa Smile

3 Re: Witam on Pon Sty 11, 2010 11:28 pm

deejay2003

Admin
Admin
kto nie pamięta ten nie pamięta Very Happy hehe siema ziommm ! Elegancko że znów jesteś z nami a co do dostępu do downloadu to: Tylko ludzie którzy byli zarejestrowani na starym musiconie mogą otrzymać dostęp od razu.

Tak więc otrzymałeś nową rangę.

pzdr

http://musicon.eu

4 Re: Witam on Wto Sty 12, 2010 12:20 am

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
ohh witaj Farlang, ja Cię dobrze pamietam Very Happy ... super że znów jestes z nami Smile mam nadzieje, że będziesz juz z nami na stałe Very Happy
wielkie pozdro dla Ciebie Very Happy !!!

5 Re: Witam Today at 2:48 am

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]