By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

Witam wszystkich zagorzałych ulubieńców elektro/freestyle :):)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

karczys

Mam na imię Adam mam 27 lat wychowałem się na muzyce z lat 90 a w tym elektro/freestyle a bardziej Pandera, Smash itp. i taki rodzaj muzyki preferuję.

Dziękuję i Pozdrawiam wszystkich :):)

BreakTechnology

ELECTRO VIP
ELECTRO VIP
O nowy user siemano ! Smile fajnie że wjechałeś na musicona Very Happy

karczys

a dzięki wielkie Smile w końcu znalazłem grupę ludzi których taka muzyka interesuje.

BreakTechnology

ELECTRO VIP
ELECTRO VIP
No właśnie takiej muzy coraz mniej Neutral co mnie strasznie wku*wia bo przecież Electro Freestyle wyp*erdala z kapci Very Happy i jak można tego nie lubić... mam nadzieję że będziesz aktywnym userem i nie będziesz tylko ssał muzy ale również się nią dzielił bo jak każdy wie EF coraz mniej

deejay2003

Admin
Admin
Elo ! witam kolejnego usera w electro-świecie Very Happy pozostań aktywny i ciesz się tym co mamy najlepsze Smile wielkie pozdro

http://musicon.eu

karczys

To prawda aby teraz ściągnąć taki rodzaj muzyki to jest naprawdę ciężko ale miedzy innymi podczas poszukiwań nagranek właśnie natknąłem się na tą stronkę SmileSmile z czego bardzo się cieszę bo dzięki tej stronce znalazłem nagrania których szukałem ale wiem ze jeszcze jest sporo kawałków jest które napewno wpadły by mi w ucho dlatego będę aktywny na forum.

Pozdrówka

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
elo, mam nadzieję, że Ci się z nami spodoba Wink
Peace!

karczys

Witam Nilaya powiem Ci że juz mi się podoba i napewno będę stałym userem na tym forum. Cieszę się że są ludzie którzy utrzymują przy "życiu" ten rodzaj muzyki bo jet genialna a czym dalej lecą lata tym gatunek muzyki robi się bezduszny i mdły dlatego wesprę działania wasze finansowo i będę starał się pomóc w promowaniu a tym samym pozyskiwaniu jeszcze ludzi którzy poprostu kochaja ta muzykę.

Pozdrawiam

deejay2003

Admin
Admin
dziękuwa maan ciężko o takich userów w dzisiejszych czasach Very Happy zazwyczaj ludzi wbijają tylko po to by zassać to co najlepsze i sp##rdalają
Wielka piona i pzdr

http://musicon.eu

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
karczys napisał:Witam Nilaya powiem Ci że juz mi się podoba i napewno będę stałym userem na tym forum. Cieszę się że są ludzie którzy utrzymują przy "życiu" ten rodzaj muzyki bo jet genialna a czym dalej lecą lata tym gatunek muzyki robi się bezduszny i mdły dlatego wesprę działania wasze finansowo i będę starał się pomóc w promowaniu a tym samym pozyskiwaniu jeszcze ludzi którzy poprostu kochaja ta muzykę.

Pozdrawiam

Ooo i to mi się podoba, myślisz zupełnie tak jak ja i wiekszosc ludzi słuchających dobrej muzyki, wszyscy którzy gustują w dobrej muzie twierdzą , że to co jest aktualnie promowane to poprostu komercha i zenada i muzyka schodzi na psy Sad ;( niestety smutna prawda.... mam nadzieje jednak ze dzieki takim ludziom jak my, damy radę temu sprostać! Smile pionA!

karczys

Nilaya to jeszcze chodzi o jeden istotny aspekt związany z czasem. Ludzie młodego pokroju wychowują się na muzyce która jest puszczana w radiach, telewizji i która jest na czasie oni nawet nie wiedzą że istnieje taki rodzaj muzyki elektro/freestyle. Z każdą muzyka trzeba się obyć i trzeba trochę poświęcić jej czasu a przede wszystkim trzeba o niej wiedzieć i tu właśnie jest ideologia dla której walczymy czyli promowanie

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
DOKŁADNIE tak Karczys...
i tutaj podam przykład kolegi, aktualnie już z mojej byłej klasy:
chwalił się, że słucha elektro, ze taki jest zafascynowany tym gatunkiem, to ja mówie do niego ok, w takim razie włącz mi coś i pokaz... to on wyjmuje telefon i mówi dobra, ale ty zatańcz te swoje boogie do tego ( chodzilo mu oczywiscie o electric boogie) ... a ja no dobra ale musze zobaczyc co to... on włącza , a tu oczywiscie co sie okazuje... ze to zwykla komercyjna "electro" łupanka... koles pojecia nie mial o muzyce elektro!!! ... wytłumaczylam mu w czym rzecz, ale i tak wątpie zeby to przyjął Sad ... my po prostu mamy durnowate społeczeństwo w tym kraju ... niestety SadSad i to co radio im zagra uznają za wielkie hiciory w muzyce;/ ... to poprostu w pale się nie miesci jak można ludźmi manipulować ;/ ... koszmar jednym słowem ;/

karczys

No to masz Nilaya przykład z życia wzięty Smile Powiem Ci tak współczuję pokoleniom młodzieży która wychowuje się na teraźniejszych "chiciorach". Ta muzyka nie ma duszy tylko robi pranie mózgu. Ona męczy, nie wywołuje emocji a to jest najbardziej pożądane z mojego punktu widzenia oczywiście.

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
karczys napisał:No to masz Nilaya przykład z życia wzięty Smile Powiem Ci tak współczuję pokoleniom młodzieży która wychowuje się na teraźniejszych "chiciorach". Ta muzyka nie ma duszy tylko robi pranie mózgu. Ona męczy, nie wywołuje emocji a to jest najbardziej pożądane z mojego punktu widzenia oczywiście.

Tylko, teraz postawmy pytanie, czemu jest pożądana wśród tutejszego pokolenia młodzieży? Ja uważam, że gdyby w radiu zaczęli puszczać electro/freestyle, to nagle ludzie zaczęliby tego słuchać ... i pewnie też skończyloby sie to skomercjalizowaniem tego gatunku :-/ ... szkoda, że ludzie są tak prymitywni... ze to co im podstawią pod ucho uważają za super fajne... i wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego media promują muzykę gorszą brzmieniowo, od tej lepszej ...

karczys

Nilaya tu nie ma co się rozczulać SmileSmile Poprostu cieszmy się że znamy taki rodzaj muzyki a reszta niech żałuje Razz ELEKTRO/FREESTYLE GÓRĄ i to na tyle. Nic dodać nic ująć.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]