By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

Marzenia moda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Marzenia moda on Czw Sie 12, 2010 9:45 am

electro2000

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Ale zaraz zarzucę temat!!!Nie uwierzycie!!!Wstałem rano do arbeit i chyba dostałem jakiś wizji?Mianowicie, coś mi strzeliło do makówy i marzy mi się aby nasz MusicOn był jednym z najlepszych i najpotężniejszych for w Europie.Droga do tego będzie ciężka,wierzcie mi.Znam takie electro fora i blogi, że czacha dymi, i właśnie dlatego tak sobie pomyślałem, aby z MusicOnu tez zrobić europejską potęge electro.Powiem szczerze, że w czwórkę( ja, Deejay, BT i Nilaya) bylibyśmy w stanie tego dokonać ale czekało by nas mnóstwo pracy.Jeśli chodzi o mnie, to jestem w stanie zarzucić setki płyt na forum, ale jest pewien problem,mianowicie uploadowanie. Jak mnie wkurwiają te uploady, to nie uwierzycie.Wlecze sie to w nieskończonośc jak huj wie co, a ja jestem w gorącej wodzie kąpany i chciałbym zarzucić jak najwięcej, na maksa. Żal mi dupę ściska, jak patrzę na te inne fora, muzy mają w huj fest a wiary tam, że aż się gotuje.Ledwo sie do kogoś odezwiesz, a tu odpowiedzi w huj i jeszcze więcej. Klimat tez mają zajebisty, głównie u Ruskich, normalnie wolna amerykanka.Wyzywają sie od kutasów i jeszcze gorszych, i co mnie bardzo dziwi, nikt ich nie banuje. Gość z Litwy się do mnie krzywo odezwał, a mod pojechał mu od hujów i napisał, że ma stąd wypierdalać,hahahahahahaha, no kurwa poważnie wam piszę.Oczy mi pękły a ubaw miałem taki, że mało się nie zlałem w gatki. Napiszcie co wy o tym myślicie?Wiadomo, że od razu nie staniemy sie potęgą, ale powoli, powoli i bedziemy sie rozrastać. No i oczywiście kwestia czasu,prawda?Chcieć a móc, to dwie inne historie.Dobra, juz nie pierdole wiecej tylko czekam co wy odpiszecie?Jak się wypowiecie, to napiszę wam o moim jeszcze jednym pomyśle.Ciekawi mnie co będziecie o nim sądzić?Pzdr.

2 Re: Marzenia moda on Czw Sie 12, 2010 11:47 am

BreakTechnology

ELECTRO VIP
ELECTRO VIP
Wiesz electro jeśli chodzi o pociski to u nas jest trochę inaczej niż tam ponieważ oni są raczej otwarci w klimacie a tutaj ?? Panicze kurwa z bajki Królowa Bona ej joł powiesz coś nie tak to zaraz się prują jak stare gacie hahahah chyba tylko ja ty i gebelsik pojebani jesteśmy i można przecież się cisnąć robić jaja i mieć od ch*ja electro a zobaczcie co tutaj jest i co z tego że większość userów ma powyżej 21 lat a są tak k*rwa sztywni jak mój dziadek w szczycie formy...... a co do forum może być wyj*bane w trzy dupy ale po prostu trzeba wziąć dupę w trok i zacząć działać wchodzi jasiu do okrągłego pokoju i siada w koncie ahaha a z nilayą nie chce żadnej współpracy pozdro Very Happy

3 Re: Marzenia moda on Czw Sie 12, 2010 12:41 pm

electro2000

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Wiesz co BT przyjacielu? Ty masz kurwa rację, sztywni są jak kutas Rasputina,kurwa no.Ale damy sobie radę sami i będziemy wznosić nasz MusicOn na samą górę electro for, aż w końcu kiedyś będziemy nie do wyjebania.. Zakurwimy wiarze taką muzę, że im spłonie instalacja. Ni huja niem odpuszczę, będę wrzucał w każdej wolnej chwili muzę, no a na inne tematy też się popisze.Hm?Nie wiem co tam zaszło pomiędzy tobą BT a Nilayą, ale ja osobiście nic do niej nie mam i ją lubię.Wkurwiał mnie kiedyś jak skurwysyn ten zryty łeb Sieno, przemądrzały był jak huj i żydził muzy, no ale to już historia.Co sie pomiędzy wami stało, nie bardzo łapię, nie śledziłem konfliktu, bo byłem pewnie jeszcze wtedy w Antwerpii. Szkoda, że moderatorzy nie żyją ze sobą w zgodzie, no ale cóż ja na to mogę?

4 Re: Marzenia moda on Pią Sie 13, 2010 1:51 am

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
no cóź BT jest taki, że odnosi się dobrze tylko do wybranych osób, a resztę traktuje jak szmaty. Na mnie od dawna "ma wyjebane" , czyli ostentacyjnie stara się okazać mi brak szacunku. Nie wiem do dziś z jakiego powodu, ponieważ przy każdej próbie dyskusji BT blokuje na gg.
Uważam (i nie tylko ja), że kolega BT ma jakieś problemy emocjonalne i również nie chcę mieć z tym człowiekiem do czynienia. Najlepiej by było, gdyby go tu nie było (ale to nie ode mnie zależy), bo aż przykro, że takie dziecko neostrady słucha electro , przynosi tylko wstyd i nic więcej. A jeśli to forum nie może istnieć bez tego chama (lub nie może on się zachowywać jak człowiek), to ja odchodzę, bo nic tu po mnie! dłużej nie zniosę aluzji i poniżania mojej osoby w co drugiej wypowiedzi.

5 Re: Marzenia moda on Pią Sie 13, 2010 8:57 am

electro2000

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Nilaya, jak ja ci odejdę, to zobaczysz.Wytargam cię za włosy i sutki tak, że odechce ci się głupawych pomysłów. Kurwa o co tu chodzi?Nie lubicie się po skurwysynie,no i jest problem, albowiem nie możemy sobie pozwolić na rozpierduchę w załodze. Ja tu kurwa roztaczam swoje wizje o wielkości MusicOnu, a tu jakieś wewnętrzne problemy sie zaogniają. Kurwa jasna, nie ma czasu na pierdolenie głupot i zgrzyty, trzeba zadbać o większą frekwencję i aktywność userów oraz prestiż naszego forum.

6 Re: Marzenia moda on Sob Sie 14, 2010 1:20 pm

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Z jednej strony masz rację Electro, żal by mi było porzucać to forum (tak długo już razem jesteśmy...Sad ), tylko ze względu na tą jedną, jedyną osobę. Ale jeśli BT będzie nadal najeżdżał na mnie i robił aluzje co do mojej osoby na forum, no to sorry ja się wycofuje :/ ... chyba, że DJ coś z tym zrobi... bo mogłabym traktować go jak powietrze tutaj, no ale jeśli on nie będzie tego robił w moją stronę, tylko kontynuuował "walkę" to przebywanie tu nie ma sensu. A tyle już razy próbowałam zatopić ten topór wojenny.... ale z nim się nie da po prostu, więc nie ma mowy o jakimkolwiek już godzeniu się czy współpracy!

A co do Twojego pomysłu electro, to jak najbardziej fajny pomysł, ale czy z taką "współpracą" da radę to rozwinąć... ? wątpię... i jak tu zwiększyć frekwencję aktywnych userów... ciężko bardzo, jeśli już to z zagranicą by się to mogło udać, ale my głównie rozmawiamy po polsku, więc sukces tego podejścia byłby znikomy... :/ . Chyba że Elektryku masz jakiś na to ciekawy pomysł Smile...
aha... no i Rosja jest zdecydowanie większym krajem i na pewno jest więcej ludzi podjaranych elektro, no i pewnie dlatego mają tam tak dużo osób aktywnych na forum.

7 Re: Marzenia moda Today at 4:23 pm

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]