By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

Daruu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Daruu on Sro Lis 17, 2010 4:57 pm

Daruu

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Witam.
Mam na imię Michał i zamieszkuję tereny Świętokrzyskie jak i Lubelskie. Urodzony w roku 1989 a muzyka Freestyle/electro interesuje mnie od ok 1995r kiedy to pierwsze kasety z music instructorem i freestyle project przesłuchiwałem godzinami w starym Grundigu Smile W latach 2002 przypadkowo poznałem polski freestyle jak i electro i wtedy wsiąkłem na dobre Smile Co prawda w Polsce najlepszy rozkwit był właśnie w latach 2002-2005 i wiadomo wtedy była najlepsza zajawka ale co dobre to i szybko się kończy Sad
W produkcji sam próbuje swoich sił, a trwa to już trochę lat z większymi i mniejszymi przerwami ale ostatnio jakoś odrodziło się we mnie wszystko na nowo i postanowiłem że będę to robił (z jakim skutkiem to nie wiem)w brew papraniu, że muzyka ta wymarła czy też nic lepszego nie da się już tu osiągnąć. Dla mnie to bez znaczenia bo to po prostu we mnie siedzi i chyba nigdy nie wyjdzie Very Happy

No to tyle tak więc pozdrawiam słuchaczy jak i produkujących!

2 Re: Daruu on Czw Lis 18, 2010 12:43 am

deejay2003

Admin
Admin
elo ;D

elegancko że w końcu postanowiłeś się przywitać Smile
Co do electro to ciągle czekam na twój albumik który mam nadzieję ciągle jest w fazie produkcji Very Happy

Wielkie pozdro, piona i standardowy prezent (VIP) dla artystów...

Jeżeli będziesz chciał powstanie twój dział w artist promo.

http://musicon.eu

3 Re: Daruu on Czw Lis 18, 2010 11:59 am

electro2000

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Siemanko Daruu mój electro bracie!!!Zajebiś*ie spodobało mi sie to co napisałeś.We mnie też siedzi electro muza, a że ze mnie nie wyjdzie, to wiem na stówkę.Za stary wiarus tej muzy jestem, aby zmieniać upodobania.Co prawda producentem nie jestem, ale kocham tą muzę po skur**synu już od wielu lat, a i kolekcję jej mam zajebiś*ie pokaźną.Cieszy mnie, że jestes z nami na MusicOnie, widzę, że jestes spox gość, który tak jak nas tu wielu żyje electro muzą.Pzdr. browar

4 Re: Daruu on Pią Lis 19, 2010 9:42 pm

Daruu

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Dzięki chłopaki Smile A z tym działem to jeżeli się da to czego nie Smile Zawsze mógłbym podesłać co modzę Smile

5 Re: Daruu on Sob Lis 20, 2010 2:04 am

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Yooo, fajnie, że jesteś z nami Very Happy ... a co do electro/freestyle, to wcale ta muzyka nie wymarła, wiele kawałków electro zostało umieszczonych np.na soundtracku z BOTY 2010 Smile ... dużo również robią nasi rosyjscy bracia, jak i siostry (bo są dwie producentki w ich kraju Smile ) , także i w naszym kraju sporo się dzieje Smile ... i rób ten gatunek muzy dalej, coś co się kocha nigdy nie zginie Wink Very Happy piona!Smile

6 Re: Daruu on Pią Lis 26, 2010 12:48 pm

beeska85

Witam! i pozdrawiam! Smile

7 Re: Daruu Today at 1:53 pm

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]