By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

» HYDEPARK » Games Corner » B-Boy

B-Boy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 B-Boy on Pią Maj 29, 2009 10:40 pm

deejay2003

Admin
Admin

B-Boy jest grą dla PlayStation 2 i PlayStation Portable, traktującą o charakterystycznym hip-hopowym tańcu i będącą zarazem debiutem brytyjskiego studia FreeStyleGames na elektroniczno-rozrywkowym rynku. Esencję zabawy stanowią rzecz jasna efektowne pojedynki pomiędzy mistrzami breakdance’u w dopracowanym trójwymiarowym środowisku. Akrobatyczne bitwy toczymy w ponad dwudziestu rozmaitych zakątkach globu ziemskiego, czyli np. w rozświetlonej neonowym blaskiem hali i na zatłoczonym placu (kamienne podłoże wyłożone fragmentami kartonowych pudeł).

Naszych wirtualnych reprezentantów tworzymy od podstaw, ustalając ich parametry fizyczne i dokonując wyboru ciuchów (buty, spodnie, czapki, chusty, koszulki etc.). Podczas rozgrywki musimy opanować około osiemset ruchów, aby móc pokonać każdego rywala. Wśród przeciwników znajdują się również prawdziwe gwiazdy ze świata b-boyów - m.in. Crumbs i Ivan z grupy Style Elemnts oraz Hong10 i Lilou.

Warto zauważyć, iż developerzy zaprosili do współpracy słynnego amerykańskiego specjalistę od breakdance’u, czyli artystę o pseudonimie Crazy Legs – lidera popularnej ekipy Rock Steady Crew. Człowiek ten pełni rolę komentatora w trakcie pojedynków. Oprócz trybu single-player została zaimplementowana oczywiście opcja zabawy dwuosobowej, a dynamicznej rozgrywce cały czas towarzyszy licencjonowana muzyka hip-hopowa. Soundtrack składa się z mniej więcej czterdziestu kawałków, miksowanych na żywo przez wirtualnych didżejów..

Scrreny -> http://media.ps2.ign.com/media/820/820768/imgs_1.html

Polecam wam to Gre przedewszystkim na swiezy pomysl i bardoz dobra oprawe muzyczna.
w skali od 0 do 10 daje 8. Dobra rzecz dla ludzi chcacyc sie nauczyc tanczyc ale przy okazji sie tez nie polamac :-D

POSTS BY FREQ

http://musicon.eu

2 Re: B-Boy on Pon Gru 07, 2009 10:23 pm

N.E.X.

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Ciekawe, nie myślałem, że takie coś w ogóle istnieje Wink.

3 Re: B-Boy on Wto Gru 08, 2009 12:29 am

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
nie wiedziałeś ze jest gra BBOY Very Happy ... ja w nią grałam pewien czas na PS2 prawie non stop Wink szkoda tylko ze na PC jej nie ma;/ to jest jedna najgorsza i główna wada jak dla mnie

4 Re: B-Boy on Wto Gru 08, 2009 12:37 am

N.E.X.

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
No nie, nie posiadałem nigdy konsoli w domu (no chyba, że 8bitowy NES zwany Pegasusem), co najwyżej u znajomych, którzy takowej gry nie posiadali Wink.

5 Re: B-Boy on Pon Gru 28, 2009 10:10 pm

nestorek87

widziałem parę gameplayów na youtube.com

gierka sympatyczna Very Happy pograłbym w to Very Happy

6 Re: B-Boy on Wto Gru 29, 2009 1:50 pm

Vienio

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Hmm ... a próbował ktoś to uruchomić pod emulatorem? Co prawda nie wszystkie gry z konsoli nadają się na emulator, ale spróbować nie zaszkodziłoby.
Jeżeli ktokolwiek już podjął próby to niech napisze czy "B-boy" poleci na emu Smile

7 Re: B-Boy on Nie Sty 17, 2010 3:11 am

FrostyFreez

O gra B-Boy ...sniff sniff. Szkoda że tylko konsolówka... Gameplay widziałem na filmikach z Flying Steps, którzy sypią kombosami jak z rękawa :] Pamiętem, że zwłaszcza Benny ostro się nią jarał hehe. Jak wspomniała Nilaya - największa wada gry to brak przenosin na domowe blaszaki -_-. Jesli komuś uda się uruchomić ją pod emulatorem to dajcie znać:]

8 Re: B-Boy on Pon Kwi 19, 2010 10:20 pm

yukalchuk

najlepsza gra na świecie

9 Re: B-Boy on Sro Maj 26, 2010 7:59 pm

freezy89

moja ulubiona gra na ps2 Very Happy , mogli by dać jakis remake na ps3;)

10 Re: B-Boy Today at 1:51 pm

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

» HYDEPARK » Games Corner » B-Boy