Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Empire of Sports

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Empire of Sports on Pią Maj 29, 2009 10:46 pm

deejay2003

deejay2003
Admin
Admin
Empire of Sports

Kategoria: gry MMO
sportowe

Producent: F4
Wydawca: Infront Sports & Media
Data premiery: 10 lipca 2008


Opis:

Po pierwsze: siłownia i studia fitness. Tutaj sprawa ma wyglądać jasno. Odpowiednie zdolności i techniki rozwiniemy w zależności od wyboru specjalizacji. Tylko wtedy pojawi się szansa na wygraną. Będziemy musieli zatem skoncentrować się na konkretnej grupie mięśni. Ćwiczyć pod kątem wybranej dyscypliny. To wszystko. Treningi wybranego zestawu mięśni przyniosą korzyści we wszystkich konkurencjach obejmujących właśnie tę grupę muskułów. Pomogą nam tu zarówno rady udzielane przez trenera jak i szeroki asortyment dostępnego na siłowni sprzętu. Spożywanie batonów energetycznych oraz picie soków owocowych pozwoli spełnić bezlitosne warunki diety. My, przed kompem wcinamy burgera, a nasza postać wcina marchewkę. Proste i sprawiedliwe!Po pierwsze: siłownia i studia fitness. Tutaj sprawa ma wyglądać jasno. Odpowiednie zdolności i techniki rozwiniemy w zależności od wyboru specjalizacji. Tylko wtedy pojawi się szansa na wygraną. Będziemy musieli zatem skoncentrować się na konkretnej grupie mięśni. Ćwiczyć pod kątem wybranej dyscypliny. To wszystko. Treningi wybranego zestawu mięśni przyniosą korzyści we wszystkich konkurencjach obejmujących właśnie tę grupę muskułów. Pomogą nam tu zarówno rady udzielane przez trenera jak i szeroki asortyment dostępnego na siłowni sprzętu. Spożywanie batonów energetycznych oraz picie soków owocowych pozwoli spełnić bezlitosne warunki diety. My, przed kompem wcinamy burgera, a nasza postać wcina marchewkę. Proste i sprawiedliwe!


Hmm. Z kim dzisiaj potrenować? Skok o tyczce na lewo czy gimnastyka artystyczna na prawo?
Pomiędzy turniejami postacie graczy będą poruszać się po specjalnie zaprojektowanych i wymodelowanych miastach. Pozwiedzamy parki, restauracje, muzea. Oprócz tego będziemy mogli do woli komunikować się z innymi graczami-sportowcami z całego świata. Z długodystansowcem wybierzemy się na siłownię, oszczepnika wyzwiemy na pojedynek, z koszykarzem pójdziemy do sklepu sportowego, a piłkarza zwerbujemy! Oprócz sumiennych treningów w naszej drodze do stania się gwiazdą sportu pomoże specjalistyczny sprzęt. Dzięki dobrej rakiecie tenisowej (+2 do mocy uderzenia?) lub markowym bucikom (+3 do szybkości?) otrzymamy niewielką przewagę podczas sportowych zmagań. Jak widzimy, nasz ekwipunek będzie miał znaczenie. Elemenciki RPG widać gołym okiem, a to lubię. Jak już wspomniałem, będziemy mogli rządzić na stadionach sami lub w grupie. Drużyny uformujemy ze znajomych ziomali albo zajmiemy się ich werbunkiem w wirtualnych mieścinach. W końcu – jak to określają twórcy – EoS będzie czymś na kształt social network. A to mówi wszystko.

Każdy gracz ma posiadać swoje własne mieszkanko, które będzie mógł urządzić według własnej woli, dzięki pieniążkom zarobionym w zwycięskich zawodach. Zapachniało Wam serią The Sims? Mnie również. Każdego będziemy mogli zaprosić do siebie. Pochwalimy się wtedy własną kolekcją medali i proporczyków. Nie ma to jak lans...Graficznie program prezentuje przyzwoity poziom. Jasne, że jak w większości gier MMO kwestie wizualne zeszły na plan dalszy. Oprawa mogłaby być lepsza, ale wiadomo – nie to jest najważniejsze. Tego typu gry muszą przede wszystkim płynnie i bezproblemowo śmigać na komputerach i to u jak największej liczby graczy. Bo o to w tym wszystkim chodzi. Stąd pewne niedociągnięcia graficzne stają się usprawiedliwione. Co z abonamentem? Na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi.

Nadchodzi program MMO, dzięki któremu choć na chwilę odsapniemy od toporów, krwi i trupów. Poczujemy się prawdziwymi olimpijczykami. Piłki, tyczki i narty. Zawody, mityngi, turnieje i mistrzostwa. Razem lub osobno. Cel jest jeden – zwycięstwo. Do tego zawsze mile widziane elementy RPG, sympatycznie zapowiadające się opcje treningu, otwarty świat, wirtualne miejsca spotkań, własne mieszkanko i obfitość nagród do zdobycia. Jeśli więc macie dość zakrwawionej maczugi i zatrutych strzał – chwyćcie za tyczkę, piłkę do kosza lub rakietę tenisową! Polecam. Empire of Sports ma szansę zrealizować nasze sportowe marzenia. Tym bardziej, jeśli sportowy real nas zawiódł.

POSTS BY ELECTRO2000

http://musicon.eu

2 Re: Empire of Sports on Nie Sty 17, 2010 3:07 am

FrostyFreez

FrostyFreez
Próbowałem kiedyś w to pograć, ale po ogromnych kłopotach z instalką dałem sobie spokój. Ta gra po prostu nie chciała się u mnie odpalić, a ostrzyłem sobie na niej zęby ;]

Oczywiście lepiej uprawiać sport niż tylko symulować go przez PC ;]

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach