By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

Te kto to jest część druga ... ELO

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Te kto to jest część druga ... ELO on Nie Lip 26, 2009 1:32 am

M4R3K

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Elo ziomale i ziomki jarające wciaż gibonki . elo panowie i panie ja znow dla was zaczynam przeplatanie nie bylo mnie w huj czasu wiem moja strata lecz nic nie jest tak ważne jak obrona licencjata.... Obroniłem z dobrymi ocenami teraz moge zająć sie znow naszymi postami , patrze stary musicon sie nadal trzyma , wiec rychło by skopiować to co jeszcze trzyma , wielu pewnie o mnie zapomniało jednak ja powiem wam tak postow jest za mało !!! Very Happy

Tak szczerze to witajta , wiem wiem w piXdu czasu mnie nie było. Obroniłem licencjat na 4+ praca na 5 ogolnyt wynik na dyplomie 4 , jak widac mozna !!! teraz szykuje sie magister oj to dopiero bedzie ... jak narazie wracamy , musze ogranąc duzo i to bardzo bo strasznie dlugo mnie nie bylo i nie wiem co sie dzieje ...

Dla nowych : Marek 23 lata

2 Re: Te kto to jest część druga ... ELO on Nie Lip 26, 2009 9:43 am

BreakTechnology

ELECTRO VIP
ELECTRO VIP
Siemasz Marek pozdro już myślałem że wyj*bke zrobiłeś o.O bo dawno cię nie było Razz dobrze że wjechałeś Very Happy z powerem jak zawsze Very Happy

3 Re: Te kto to jest część druga ... ELO on Nie Lip 26, 2009 11:11 am

deejay2003

Admin
Admin
no to elegancko mistrzu, że wszystko zaliczyłeś i powróciłeś. MusicOn odczuł brak twojej obecności Very Happy pzdr i piona maaaaaan

http://musicon.eu

4 Re: Te kto to jest część druga ... ELO on Nie Lip 26, 2009 1:02 pm

M4R3K

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
własnie tak patrze widze , że jeszce stary music on funkcjonuje wiec zabieram sie za przenoszenie , kurcze deejay nie da rady nic zrobic zeby forum bylo bardziej przeyejsrzyste ?

5 Re: Te kto to jest część druga ... ELO on Nie Lip 26, 2009 8:08 pm

deejay2003

Admin
Admin
to zależy co masz na myśli ziom Very Happy Wkrótce coś pomyślimy a tymczasem zapraszam do działu MusicOn Team w celu ustalania szczegółów Very Happy

http://musicon.eu

6 Re: Te kto to jest część druga ... ELO on Pią Lip 31, 2009 1:47 am

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
Elo ziomek Very Happy ... wlasnie nie wiedziałam co się z Tobą działo... ale widze ze jednak spowrotem wróciles do nas Very Happy ... mam nadzieje ze juz bardziej na stałe Wink pozdrooo Very Happy

7 Re: Te kto to jest część druga ... ELO on Pią Lip 31, 2009 3:45 am

M4R3K

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
teraz to musze nadrobic bardzo duzooo zaległosci Smile Very Happy i mysle ze predko teraz wam nigdziej nie uckiene Smile Chyba ze mnie sila wygonicie Razz

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]