By deejay2003

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie

You are not connected. Please login or register

Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Wto Lip 28, 2009 8:57 am

ViBi

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Witam i zapraszam do zasysania promocyjnego singla z płyty "Dancing u Zenka" z płyty N.A.S. a zapraszam dlatego, że jest to mój autorski kawałek. Uwaga na niecenzuralne teksty.Premiera płyty 22 sierpnia wydawca Fonografika czyli Camey i spółka Very Happy .ZAPRASZAM http://fonografika.pl/single/ 

http://vibi.mp3.wp.pl/

2 Re: Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Pią Lip 31, 2009 1:52 am

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
no, no to żes poszalał - wiec premiera płytki bedzie normalnie w sklepach do nabycia (empikach itp) Razz ? i Twoja Twórczosc tez sie tam znajdzie no prosze:) ładnie!

a kawałek jakze mogło by byc inaczej...dobry oczywiscie ;P

3 Re: Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Sob Sie 01, 2009 4:46 pm

BreakTechnology

ELECTRO VIP
ELECTRO VIP
Nilaya napisał:no, no to żes poszalał - wiec premiera płytki bedzie normalnie w sklepach do nabycia (empikach itp) Razz ? i Twoja Twórczosc tez sie tam znajdzie no prosze:) ładnie!

Nilaya śmieszna jesteś ;] mam co do ciebie pewną uwagę i do tego kawałka otóż sama mówiłaś że nie lubisz HH i mi ryłaś jeszcze tym głowę więc dobrze wiem że ci się nie podoba kawałek to po co czopujesz ^^ bycie szczerym to podstawa a co do kawałka jedyne co w nim jest dobrego to tylko vibiego podkład bit a reszta siada tekst bez sensu "kolorowe drinki zapie*dalamy w dupę murzynki" dla mnie hip-hop musi być z przekazem a tutaj go niestety nie ma kilka rymów bez sensownych posklejanych w jedną całość Razz oczywiście to moja uwaga ;] więc się nie prujcie do mnie za ten komentarz bo jednemu może się podobać ten utworek a drugiemu nie to tyle :p

4 Re: Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Sob Sie 01, 2009 9:30 pm

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
BreakTechnology napisał:
Nilaya napisał:no, no to żes poszalał - wiec premiera płytki bedzie normalnie w sklepach do nabycia (empikach itp) Razz ? i Twoja Twórczosc tez sie tam znajdzie no prosze:) ładnie!

Nilaya śmieszna jesteś ;] mam co do ciebie pewną uwagę i do tego kawałka otóż sama mówiłaś że nie lubisz HH i mi ryłaś jeszcze tym głowę więc dobrze wiem że ci się nie podoba kawałek to po co czopujesz ^^ bycie szczerym to podstawa a co do kawałka jedyne co w nim jest dobrego to tylko vibiego podkład bit a reszta siada tekst bez sensu "kolorowe drinki zapie*dalamy w dupę murzynki" dla mnie hip-hop musi być z przekazem a tutaj go niestety nie ma kilka rymów bez sensownych posklejanych w jedną całość Razz oczywiście to moja uwaga ;] więc się nie prujcie do mnie za ten komentarz bo jednemu może się podobać ten utworek a drugiemu nie to tyle :p

dla mnie to ty jestes smieszny - odczep sie w koncu ode mnie co... - nie dlugo kazda wypowiedz moją bedziesz komentowal - masz jakis zal do mnie o cos czy co???? jesli tak to powiedz mi to a nie wypisujesz na mnie na forum... mi sie podoba ten kawałek, na temat tekstu sie nie wypowiadalam ... ale melodycznie jest bez zarzutów wiec ty kuba nie powinienes decydowac za mnie co mi sie podoba a co nie ... ZE JA NIE LUBIE HH?????? chyba ci sie cos w glowie poprzewrcało!!! ... ja lubie hh ale prawdziwy hh a nie jakies crunki :/ ... co ty mi pokazywałes to tyle. przepraszam, ale po prostu już nie moglam wytrzymac, mialam nic na to nie odpisywać ale po prostu juz trace sily na ciebie...

a jeszcze raz co do tego tekstu to fakt powinien być ambitniejszy :/.. jak dla mnie ten tekst powinien nadawać sie dla kogos kto nie wie co wymyślic - widocznie ukladanie tekstu dla kogoś nie jest przeznaczone... ale cóź... w sumie mozna się troche posmiac Razz
i KUBA nie wmuwisz mi na pewno ze mi sie nie podoba... nie ma bata bo najwazniejszy jest podklad muzyczny Mad Razz:P

5 Re: Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Pon Sie 03, 2009 3:04 pm

ViBi

MusicON V.I.P
MusicON V.I.P
Hej łobuziaczki Very Happy na wstępie odpowiem na pytanie koleżanki o wydaniu płyty...a więc TAK 22 sierpnia we wszystkich sklepach muzycznych, Empikach i tak dalej znajdziecie 2płytowy album ceny nie znam niestety...moich produkcji jest 11...ale tylko Król parkietu jest w takim klimacie reszta to najprawdziwszy RAP w najlepszym wykonaniu a wiecie dlaczego??? bo jest prawdziwy i nikt z nas nie robił tej płyty z naciskiem wytwórni tylko niezależnie...a teraz mała odpowiedź na posta BT...jak najbardziej moze się Tobie to nie spodobać, w sumie pisałeś mi na gg co sądzisz o kawałku Very Happy ale wiesz prawda jest taka, że to Nagły Atak Spawacza i tylko oni mogliby wpaść na pomysł takich tekstów więc mam nadzieję, że posłuchasz płyty i zmienisz zdanie o N.A.Szym Hip-hopie bo naprawdę jest tam duzo dobrego rapu...no i na koniec nie tyrajcie się bo to do niczego nie prowadzi TRZEBA SIE WYLUZOWAĆ i pamiętajcie, że "chodzi o to, żeby było miło" hehe :DPOZDRAWIAM

http://vibi.mp3.wp.pl/

6 Re: Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Pon Sie 03, 2009 5:23 pm

Nilaya

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
chyba, sobie sprawię tą płytke Smile... Nagły Atak Spawacza zawsze ma takie schizowe teksty to prawda.. czesto są wkurwiające a czesto dość smieszne... ale na pewno przesłucham ten album ... jeśli mi przypadnie do gustu to sobie kupie... zależy jeszcze jaka cena bedzie.

no i na koniec nie tyrajcie się bo to do niczego nie prowadzi TRZEBA
SIE WYLUZOWAĆ i pamiętajcie, że "chodzi o to, żeby było miło" hehe
:DPOZDRAWIAM

i tu Vibi masz absolutną rację Smile pozdrówka Very Happy

7 Re: Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Pon Mar 08, 2010 8:18 pm

speqter

mi kawałek wogole sie nie spodobał , podkład ni jak ma sie do textu , wogole to jak nazwac taki gatunek muzyczny ?

8 Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Pon Mar 08, 2010 8:26 pm

blazer23

Powiem tak podkład jest kozak ale słowa hmm lepiej pomine je milczeniem

9 Re: Nagły Atak Spawacza - Król Parkietu on Wto Mar 09, 2010 6:00 pm

Vienio

MusicOn_MoD
MusicOn_MoD
blazer23 napisał:Powiem tak podkład jest kozak ale słowa hmm lepiej pomine je milczeniem

Hahaha, zgadzam się Razz

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]